Vypnout reklamy

Aplikace Vidíš dobře

Android aplikace Vidíš dobře ke stažení zdarma

Nová android aplikace, která pochází od českých vývojářů prověří, jestli potřebujete dioptrické brýle nebo ještě máte čas. Díky této aplikaci si jednoduše prověříte, jak na tom jste. Nicméně i přesto se doporučuje navštívit svého očního, protože výsledky nemusí být úplně přesné.

Android aplikace vidíš dobře a kalibrace

Android aplikace vidíš dobře a kalibrace

Jedná se spíše o takovou obecnou kontrolu vašeho zraku. Otestujete si tak ostrost vidění a to jak na dálku, tak i na blízku. Jelikož se náš zrak v průběhu let mění a většinou ani tak nepoznáte změny (až ve chvíli, kdy nepřečtete knížku nebo nápis na sloupu), tak není špatné si párkrát udělat test. 

V dnešní době, kdy spousta lidí nemá čas navštívit svého očního, tak si může test zraku udělat i doma a to díky aplikaci Vidíš dobře od Optiscont. Právě společnost Optiscont provozuje síť optik v České a Slovenské republice.

Když oči příliš namáháte, tak vám začne bolet hlava a pálit oči. Když špatně vidíte, tak podvědomě se snažíte daný objekt zaostřit a tím si oko namáháte a tím pádem vás časem začnou bolesti hlavy.

Aby vše fungovalo, tak je potřeba aplikaci spárovat s počítačem. Veškeré technické přípravy trvají pár minut. Návod naleznete na stránkách www.vidisdobre.cz.

Vidíš dobře
Price: Free