Vypnout reklamy

Aplikace Vintage retro camera

Jedná se o aplikaci, se kterou můžete fotit nebo natáčet. Nicméně není to jen tak klasická kamera, ale jedná se o retro kameru. Video vám promění v něco úplně jiného a to díky efektům, které jsou tady k dispozici. Je to naprosto perfektní pro tvorbu filmů v Instagramu. Udělejte si parádní retro stylové fotografie, synchronizujte […]

Vintage retro camera + VHS

Jedná se o aplikaci, se kterou můžete fotit nebo natáčet. Nicméně není to jen tak klasická kamera, ale jedná se o retro kameru. Video vám promění v něco úplně jiného a to díky efektům, které jsou tady k dispozici. Je to naprosto perfektní pro tvorbu filmů v Instagramu.

Udělejte si parádní retro stylové fotografie, synchronizujte videa a fotky s instagramem. Nemusíte se tak nic složitého učit. Stačí jednoduše zapnout nahrávání a dát tomu nějaký efekt. K dispozici je několik retro efektů.

Nechybí ani zrcadlové efekty, filmový negativ, starožitné rámy a další klasické filmové efekty. K dispozici je i nový efekt VHS. Proměňte video do staré VHS video kazety. Aplikace je v nabídce jako placená i verze zdarma.

Nicméně ani tato aplikace není bez problému a bohužel se stává to, že se aplikace zasekne nebo nenahrává.

Aplikaci stáhnete níže

Vintage Retro Camera + VHS