Aplikace ZetSet

Vytvořte si svou fotoknížku z vašich fotek v mobilu. Je to naprosto jednoduché, stačí si vybrat, jaké fotografie chcete do své fotoknihy vložit a můžete začít. Samotná aplikace poté z meta informací dané fotky vloží popisky dle místa vzniku a je hotovo. Co aplikace ZetSet umí? Je to naprosto jednoduché, stačí fotky přetáhnout a následně […]

Fotoknihy - aplikace zetset

Vytvořte si svou fotoknížku z vašich fotek v mobilu. Je to naprosto jednoduché, stačí si vybrat, jaké fotografie chcete do své fotoknihy vložit a můžete začít. Samotná aplikace poté z meta informací dané fotky vloží popisky dle místa vzniku a je hotovo.

Co aplikace ZetSet umí?

Je to naprosto jednoduché, stačí fotky přetáhnout a následně měnit jejich umístění. Krom toho máte na výběr hned z několika šablon, jak vaše fotokniha bude vypadat. 

ZetSet aplikace na android

ZetSet aplikace na android

Následně po tom všem budete přesměrování na platební bránu, kde za svou fotoknihu zaplatíte a ona vám přijde domů. Krom toho všeho máte možnost vytvořit pohlednice. Pokud jste tedy na dovolené, vyfotíte se a pošlete fotku do aplikace, tak společnost doručí vaší pohlednici na místo určené.

Aplikaci stáhnete níže

  • 9.5/10
    Uživatelské rozhrání - 9.5/10
  • 10/10
    Funkce - 10/10
9.8/10