Hra na mobil Sky roll

Ovládněte balónek, který se bude kutálet po plošině dostatečně daleko a dejte si pozor, abyste netrefili něco, co by vás zastavilo. Pohybujte se s míčkem ze strany na stranu a vyhněte se nebezpečným překážkám. Dotkněte se obrazovky na svém mobilním telefonu, získávejte bonusy, vyhněte se pastím v trase a snažte
SkyRoll

Ovládněte balónek, který se bude kutálet po plošině dostatečně daleko a dejte si pozor, abyste netrefili něco, co by vás zastavilo. Pohybujte se s míčkem ze strany na stranu a vyhněte se nebezpečným překážkám.

Dotkněte se obrazovky na svém mobilním telefonu, získávejte bonusy, vyhněte se pastím v trase a snažte se prolomit veškeré překážky na své dlouhé cestě. Je potřeba zrychlit a dát si pozor na mráčky, protože ty vám mohou zastínit výhled.

Dívejte se i na poletující ostrovy a neobvyklé země. Hra nabízí příjemné grafické zpracování s efekty a zároveň atmosferickou hudbu. Co víc si přát než jednoduché ovládání jedním dotekem. Nic víc tady potřebovat nebudete. Sbírejte skóre a udržte se na trati co nejdéle to bude možné.

Aplikaci stáhnete níže