Vypnout reklamy

Hra na mobil Bomb Hunters CZ

Jedná se o novou android hru, ve které si zahrajete na pyrotechnika. Ten se musí postarat o veškeré bomby na herní ploše. Jenže
Stahuj android hru CZ Bomb Hunters

Jedná se o novou android hru, ve které si zahrajete na pyrotechnika. Ten se musí postarat o veškeré bomby na herní ploše. Jenže jednoduché to mít vůbec nebudete, protože tyto bomby jsou chráněné různými odstřelovači a armádou.

Co ve hře Bomb Hunters zažijete

Opravdu obrovské nervy kvůli tomu, že každá bomba má svůj limit, do kterého vybouchne. Musíte se proto co nejrychleji přiblížit k této bombě a udělat vše proto, abyste se v pořádku dostali zase dále. Hra se odehrává na různých místech a v některých případech se budete snažit bombu odstranit manuálně, což je mnohem těžší.

Snažte se neustále vylepšovat své schopnosti a staňte se mnohem silnějšími. Dokončete nejrůznější výzvy, dostaňte ocenění a soupeřte s ostatními v žebříčku.

Překonávání překážek taktéž nebude jednoduché. Nezapomínejte se vylepšovat a vyhnout se srážce s autem, protože budete procházet i po velmi fragmentované silnici.

Bomb Hunters
Price: Free

 

Recenze hry Bomb Hunters
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 9.8/10
  Zábava - 9.8/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
9.9/10

Shrnutí hry Bomb Hunters

Jedná se o online hru od českého vývojáře Craneballs. Hra vyžaduje android ve verzi 2.3 a vyšší, ale věřte, že je velmi dobře optimalizovaná, takže opravdu i slabší mobilní telefonu tuto android hru rozjedou.
Hra je vhodná již od tří let a vyšla 8. prosince 2016.