Vypnout reklamy

Prozkoumávejte různá místa v tomto velkém světě. Snažte se o to, abyste postavili několik různých objektů. Vybudujte si svůj vlastní svět. Stavte domovy, starejte se na zahradě a další. Buďte zároveň připravení bojovat s draky, vikingy a divokými zvířaty. [wp-review] Hra připomíná tak trochu Minecraft Když se na hru podíváte, tak z větší části nám […]

Prozkoumávejte různá místa v tomto velkém světě. Snažte se o to, abyste postavili několik různých objektů. Vybudujte si svůj vlastní svět. Stavte domovy, starejte se na zahradě a další. Buďte zároveň připravení bojovat s draky, vikingy a divokými zvířaty.

[wp-review]

Hra připomíná tak trochu Minecraft

Když se na hru podíváte, tak z větší části nám připomíná právě hru Minecraft. Taktéž jste budovali různé města a snažili se dostávat dále. Nicméně není to jednoduché. Vytvořte si velice užitečné zbraně a nástroje. Taktéž se pokuste najít veškeré poklady.

Hra má k dispozici 2 herní módy, kde si budete naplno užívat. Najděte skrytá místa na ostrově a bojujte s nepřáteli co to jen půjde. Věříme, že vás tato gamesa bude bavit.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš