Hra na mobil Sonic Surge

Android hra Sonic Surge vás naprosto zakotví ve vaší židli a neustále se bude snažit o to, abyste nespustili ze hry ani na jeden moment svou pozornost, protože je tady vše naprosto rychlé a 1 sekunda nepozornosti může způsobit konec hry. Úvod do mobilní hry Sonic Surge Tato mobilní
1 - Sonic Surge Download

Android hra Sonic Surge vás naprosto zakotví ve vaší židli a neustále se bude snažit o to, abyste nespustili ze hry ani na jeden moment svou pozornost, protože je tady vše naprosto rychlé a 1 sekunda nepozornosti může způsobit konec hry.

Úvod do mobilní hry Sonic Surge

Tato mobilní hra Sonic Surge nemá žádný příběh. Jedná se spíše o parádní oddechovou hru, ve které budete projíždět přes 15 různých úrovní. Neustále zrychlujete, sbíráte větší skóre díky tomu, že se dostáváte dále. Neočekávejte, že byste se mohli nějak vylepšovat či cokoliv. Tady prostě nic takového není. Energetické kuličky sbírejte proto, abyste dojeli, co nejdále to bude možné.

 

Video ze mobilní hry Sonic Surge

 

Co vás ve hře Sonic Surge čeká?

Očekávejte bláznivé závodění a získávejte vyšší a vyšší skóre. Odreagování na maximum. Tak se snažte vyhýbat veškerým překážkám, najíždějte na zrychlovače a dojeďte opravdu daleko.

Fotogalerie z android hry

2 - Sonic Surge Download

2 – Sonic Surge Download

3 - Sonic Surge Download

3 – Sonic Surge Download

Přijďte si zahrát i další mobilní hry

Stáhni si i android aplikace

Souhrn mobilní hry

Odemkněte v sobě démona rychlosti a pokuste se o co nejlepší skóre. Hra si pro vás nic extra nepřipravila. Jedná se totiž o arkádovou hru, která je vhodná pro oddechové časy.

 • Chytrá hra pro více hráčů
 • Žebříček těch nejlepších
 • Ocenění
 • Grafické vylepšení
Sonic Surge
Sonic Surge

Další informace o této skvělé android hře Sonic Surge

 

 • 9/10
  Optimalizace - 9/10
 • 8.8/10
  Grafika - 8.8/10
 • 9.5/10
  Zábava - 9.5/10
 • 9.5/10
  Hratelnost - 9.5/10
9.2/10

Pouze několik úvodních vět

Aktuální verze
1.6

Vyžaduje Android
2.3 a vyšší

Velikost
32M

Od vývojáře
CYSCORPIONS

Sending
User Review
0 (0 votes)