Hra na mobil Sky Gamblers: Storm Raiders

Jedná se o novou bojovou hru Sky Gamblers: Storm Raiders od Atypical Games. Jedná se o druhý díl této hry, protože první byl Sky Gamblers: Cold War, ale jenom pro iOS. Jak už samotný název vypovídá, tak budete muset bránit vzdušný prostor nad městy a chránit je před vybombením. Co všechno můžete od hry očekávat? […]

ScreenHunter_2

Jedná se o novou bojovou hru Sky Gamblers: Storm Raiders od Atypical Games. Jedná se o druhý díl této hry, protože první byl Sky Gamblers: Cold War, ale jenom pro iOS. Jak už samotný název vypovídá, tak budete muset bránit vzdušný prostor nad městy a chránit je před vybombením.

Aplikaci stáhnete níže

Co všechno můžete od hry očekávat?

  • Úžasné ovládání: odlétejte a přistávejte na přistávací ploše. Hra má navíc realistické počasí, takže vše záleží na počasí, tlaku vzduchu. Jen při dobrém počasí uvidíte svého nepřítele.
  • Obrovská historie: Hra kypří historickými letadly z druhé světové války. Taktéž můžete vidět poškození jednotlivých letadel.
  • Obrovská kolekce online módů: Pozvěte své přátele, aby si přišli zahrát online! Máte na výběr z co-op módu a soutěživého módu.