Vypnout reklamy

Jste připravení na převeliké boje v arénách? Vtrhněte do real-time online akční hry, ve které se nudit nebudete. Vyberte si svého hrdinu, za kterého budete hrát a odstartujte naprostý chaos. Výhodou je, že se můžete neustále vylepšovat, ale k vylepšování dojde i na protivníkové straně. K dispozici je možná úprava hlavního hrdiny a to za […]

Jste připravení na převeliké boje v arénách? Vtrhněte do real-time online akční hry, ve které se nudit nebudete. Vyberte si svého hrdinu, za kterého budete hrát a odstartujte naprostý chaos.

Výhodou je, že se můžete neustále vylepšovat, ale k vylepšování dojde i na protivníkové straně. K dispozici je možná úprava hlavního hrdiny a to za pomocí několika barevných kombinací. Každý den můžete vyhrávat obrovské ceny a zahrát si turnaje.

Věřte sami sobě

Je zapotřebí, abyste sami sobě věřili, protože pokud ne, tak je velká šance, že to prostě nezvládnete a to by byla škoda. Hra měla spoustu chyb, ale jsou již opravené. Stále se však jedná o verzi hry, která není zveřejněna. Proto si spíše zahrajete spíše beta-test, který je ale opravdu dobrý.

Bitvy probíhají v arénách. Nejprve si můžete svého hrdinu procvičit a až poté se vydat do soubojů.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Smash Supreme
Price: Free+

[wp-review]

Buroň Tomáš