Vypnout reklamy

Aplikace StrongLifts 5×5

Vydáno dne: 4.2.2018

Jedná se o jednoduchou aplikaci, která vám pomůže držet se svého plánu, jak si vybudovat perfektní a pevné svaly. Tato aplikace nabízí tři programy, které budete vykonávat třikrát týdně po dobu 45 minut. Cvičte a budujte svaly Nicméně vše záleží na různých cvicích, které budete vykonávat, kde se bude vykonávat analýza výsledku z předchozích tréninku. […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Jedná se o jednoduchou aplikaci, která vám pomůže držet se svého plánu, jak si vybudovat perfektní a pevné svaly. Tato aplikace nabízí tři programy, které budete vykonávat třikrát týdně po dobu 45 minut.

Cvičte a budujte svaly

Nicméně vše záleží na různých cvicích, které budete vykonávat, kde se bude vykonávat analýza výsledku z předchozích tréninku. Následně se bude obtížnost zvyšovat a to po dobu jak dlouho budete cvičit.

Video

Velkou výhodou je právě to, že každý trénink se zaznamenává, takže v budoucnu uvidíte váš osobní graf, kde vidíte, jak jste se neustále zlepšovali. Aplikaci si taktéž můžete upravit podle svého vlastního uvážení. Vhodné pro lidi, kteří potřebují mít k cvičení určený cíl a někdo (aplikace) ho bude hnát kupředu.

Stahujte hru nebo aplikaci

Buroň Tomáš

Populární příspěvky