Vypnout reklamy

Aplikace NaviZOO

Parádní Slovenský projekt Navizoo vydal aplikaci, která právě uživatelům pomůže se orientovat v nejrůznějších Zoo. Určitě to znáte. Dostanete se do ZOO, ale přesně nevíte kam jít. Většinou obdržíte mapku, podle které se máte orientovat. Nicméně u větších ZOO to může být problém.

Právě s touto aplikací spolupracuje již několik ZOO po celém světě a díky tomu můžete využívat mapu přímo v mobilu. Navíc si lze zakliknout, jaké zvířata chcete vidět a následně se tam vydáte. Aplikace potřebuje přístup k vaší GPS, aby věděla jak daleko daná ZOO je nebo kolik ZOO kolem vás je.

Nicméně je aplikace dostupná v prémium verzi, kde jsou veškeré funkce a poté zdarma avšak s omezenými funkcemi. Každý uživatel má k dispozici 30 minut prémium verze této aplikace a následně je na daném člověku, jestli si aplikaci zakoupí nebo nikoliv.

Budoucnost aplikace

Skvělé je na tom i to, že aplikace nabízí i informace o daném zvířátku a to ve 12 jazycích. V plánuje je i třeba oznamování různých atrakcí v okolních ZOO a následně i nakupování vstupenek online. Aplikace by mohla do budoucna upozorňovat, kdy proběhne krmení zvířat, abyste je mohli vidět hezky z blízka.

NaviZOO
Price: Free+