Vypnout reklamy

Hra na mobil Butcher X

Vydáno dne: 9.11.2018

V této hře se snažte utéct před hrozivým maniakem a dostaňte se pryč z této zapomenuté nemocnice. Jste uvězněni zároveň s ním v tomto hrozivém objektu, kde není úniku. Nejhorší na tom celém je to, že je všude okolo obrovská tma. Musíte utéct, ale jednoduché to zrovna nebude. Poslouchejte šlapání po podlaze, abyste věděli, kde […]

V této hře se snažte utéct před hrozivým maniakem a dostaňte se pryč z této zapomenuté nemocnice. Jste uvězněni zároveň s ním v tomto hrozivém objektu, kde není úniku.

Nejhorší na tom celém je to, že je všude okolo obrovská tma. Musíte utéct, ale jednoduché to zrovna nebude. Poslouchejte šlapání po podlaze, abyste věděli, kde právě tento řezník je. Dávejte si pozor, abyste zbytečně nepřitáhli pozornost sami na sebe.

Vyřešte jednotlivé logické úlohy a najděte klíče od zamknutých dveří. Následně se nebojte a překonejte veškeré překážky, které kolem vás jsou. Strach vás možná zachrání před naprostou katastrofou. Před vámi je několik logických hádanek a ty musíte vyřešit dřív, než bude pozdě.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)