Vypnout reklamy

Hra na mobil Above the clouds

Pomozte mladému klukovi, který létá na dráčkovi, aby posbíral veškeré sladkosti a zároveň se vyhnul veškerým překážkám. Tento klučina se objevil v tomto magickém světě plných snů

Pomozte mladému klukovi, který létá na dráčkovi, aby posbíral veškeré sladkosti a zároveň se vyhnul veškerým překážkám. Tento klučina se objevil v tomto magickém světě plných snů a potřebuje vás, aby sny proměnil v realitu.

Jistě hra nedisponuje nikterak skvělým grafickým zpracováním, ale což o to. Jedná se hlavně o zábavu, která je opravdu důležitá. S hlavním hrdinou se budete snažit dostat přes mráčky a malé dráčky. Pohybujte se s dráčkem do jednotlivých stran a získejte malé sladkosti.

Jednoduché ovládání jednou rukou

Potřeba se vyhnout nebezpečí a možnému konci hry. Klikněte na obrazovku a skočte přes kruhy a překážky. Hrajete za roztomilého hrdinu, kde bude pro vás přichystáno hned několik bonusů a vylepšení.

Výhodou hry je jednoduché ovládání, takže stačí pouze jedna ruka. Hru si tak můžete zahrát opravdu kdekoliv a nemusíte ani sedět. Nicméně je potřeba se soustředit, takže při chůzi to půjde opravdu špatně.

Čas a rodina se vás snaží rozdělit

Jak jste si už povšimli, tak hrajete za hrdinu při těle a jelikož má rád sladkosti, tak hubnou zaručeně nehodlá. Neustále se vás snaží rozdělit čas a rodina a to od svých dobrůtek. Nesmíte se nechat za žádnou cenu.

Android hru si pořádně užijete, protože nabízí spoustu možností a funkcí. Snažte se získat vysoké skóre do žebříčků hráčů.

Video

Above The Clouds
Price: Free

Recenze hry
  • 91%
    Grafika - 91%
  • 93%
    Hratelnost - 93%
  • 96%
    Zábava - 96%
93%