Vypnout reklamy

Hra na mobil Alto’s Odyssey

Vydáno dne: 27.7.2018

Populární hra Alto Odyssey je konečně na systém Android. Tato hra je již dostupná pro celý svět a to zcela zdarma na Google Obchodě. Nicméně iOS verze je placená. Na druhou stranu Android verze má reklamy, které můžete odstranit právě platbou. Jedná se o nástupce Alto Adventure od vývojářského studia Noodlecake Studios, které taktéž vytvořilo hry jako je Chameleon Run, […]

Populární hra Alto Odyssey je konečně na systém Android. Tato hra je již dostupná pro celý svět a to zcela zdarma na Google Obchodě. Nicméně iOS verze je placená. Na druhou stranu Android verze má reklamy, které můžete odstranit právě platbou.

Jedná se o nástupce Alto Adventure od vývojářského studia Noodlecake Studios, které taktéž vytvořilo hry jako je Chameleon Run, FRAMED 1 a 2, Lumino City a další.

Jedná se o gamesu, kde budete sjíždět různé hory, písečné duny a vykonávat mezitím nejrůznější skoky, sbírat mince a dokončovat jednotlivé úkoly. Tato hra disponuje hezkým stylem grafiky, minimálním ovládáním a příjemným soundtrackem.

Alto's Odyssey
Price: Free+
Buroň Tomáš