Hra na mobil Arcade plane 3D

Ovládněte své letadýlko a prolétejte skrz krásný ostrov. Při svém přeletu nezapomínejte sbírat jednotlivé hvězdičky a dejte si velký pozor, abyste nehavarovali. Před vámi je totiž několik nebezpečných překážek. Prokažte své znalosti a schopnosti v akci. Přelétejte skrz městečko na malém ostrově. Měňte výšku letu podle toho, jak se vám to hodí a sbírejte hvězdy, […]

Arcade plane 3D

Ovládněte své letadýlko a prolétejte skrz krásný ostrov. Při svém přeletu nezapomínejte sbírat jednotlivé hvězdičky a dejte si velký pozor, abyste nehavarovali. Před vámi je totiž několik nebezpečných překážek.

Prokažte své znalosti a schopnosti v akci. Přelétejte skrz městečko na malém ostrově. Měňte výšku letu podle toho, jak se vám to hodí a sbírejte hvězdy, protože jen tak se dokážete udržet ve vzduchu. Jsou zde hory a nemyslete si, že dokážete zvednou výšku letu během sekundy.

Hra si tedy pro vás přichystala krásné grafické zpracování a jednoduché ovládání za pomoci doteku. Nicméně aby toho nebylo málo, tak je tady pro vás několik letadýlek. Hrajte hru na vysoké skóre a dejte si pozor na zbytečné nehody.

Aplikaci stáhnete níže