Vypnout reklamy

Ovládáte hračky, jako jsou různí vojáci nebo automobily. Něco jako příběh hraček. Snažte se využít veškeré zbraně, které máte k dispozici. Popadněte svého plastického hrdinu a vydejte se do boje. Jsou tady různí kovbojové, dinosauři a spoustu jiných bojovníků. Využívejte veškeré zbraně k tomu, abyste překonali nebezpečné překážky. Řiďte přes různé části domů a dostaňte […]

Ovládáte hračky, jako jsou různí vojáci nebo automobily. Něco jako příběh hraček. Snažte se využít veškeré zbraně, které máte k dispozici. Popadněte svého plastického hrdinu a vydejte se do boje.

Jsou tady různí kovbojové, dinosauři a spoustu jiných bojovníků. Využívejte veškeré zbraně k tomu, abyste překonali nebezpečné překážky. Řiďte přes různé části domů a dostaňte se co nejdále to bude možné. K dispozici jsou vzrušující mise.

Hra nabízí spoustu různých zbraní a hezké grafické zpracování, které neurazí. Nicméně je tady hra pro více hráčů, ve které bojujete s ostatními bojovníky na herní ploše. Dejte se do toho a prorazte co nejdále to bude možné. Ovládání je jednoduché za pomocí dotykových tlačítek na obrazovce.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Army Toys Town
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.