Vypnout reklamy

Nová android hra, kterou si můžete zahrát i se svými kamarády. Pohybujte se přes jednotlivá bojová pole, ničte překážky a snažte se porazit svého nepřítele v cestě. Vytvořte si svou vlastní taktiku a snažte se o vítězství. Hra nabízí obrovský herní prostor, kde bude potřeba udělat vše proto abyste jednotlivé bloky zneškodnili a dostali se co nejdále to bude možné. Nakupte nejrůznější věci […]

Nová android hra, kterou si můžete zahrát i se svými kamarády. Pohybujte se přes jednotlivá bojová pole, ničte překážky a snažte se porazit svého nepřítele v cestě. Vytvořte si svou vlastní taktiku a snažte se o vítězství.

Hra nabízí obrovský herní prostor, kde bude potřeba udělat vše proto abyste jednotlivé bloky zneškodnili a dostali se co nejdále to bude možné. Nakupte nejrůznější věci k vašemu prospěchu, vylepšujte se, nastavte pasti a obelstěte své soupeře. Hra se velmi podobá hře Minecraft, protože je v provedení v tomto stylu.

Spousta hrdinů a zbraní

K dispozici je hned několik hrdinů. Připojte se online na server a začněte bojovat proti sobě. Nejlepší je hra s kamarádem. K dispozici je spousta zbraní. Najděte způsob, jak to celé dokázat a dostaňte se až na samotný konec v naprostém pořádku.

Pokračujte v žebříčků hráčů výše

Snažte se převzít nepřátelskou věž pod svá křídla, získejte trofeje a dostávejte se zase o něco výše v žebříčku hráčů. Hra nabízí hru pro více hráčů až pro 12 hráčů. Prozkoumávejte jednotlivé mapy a zvládněte i ten nejtěžší úkol.

Video

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Battlemon League
Price: Free+

[wp-review]

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.