Hra na mobil Big truck hero 2

Staňte se reálným hrdinou v tomto závodě s náklaďáky. K dispozici je několik Evropských náklaďáků, ale ne jenom ony. K dispozici máte spoustu možností, jak své vozidlo vylepšovat, což je velice důležité, abyste nebyli za konkurencí. Očekávejte několik perfektních misí a úkolů, které budete muset dokončit. Nicméně cesta je celkem krkolomná a vaším hlavním cílem je najít takovou, abyste se […]

Staňte se reálným hrdinou v tomto závodě s náklaďáky. K dispozici je několik Evropských náklaďáků, ale ne jenom ony. K dispozici máte spoustu možností, jak své vozidlo vylepšovat, což je velice důležité, abyste nebyli za konkurencí.

Očekávejte několik perfektních misí a úkolů, které budete muset dokončit. Nicméně cesta je celkem krkolomná a vaším hlavním cílem je najít takovou, abyste se v bezpečí dostali do cíle. V případě naprostého poškození vašeho náklaďáku hra pro vás končí. Staňte se profesionálem.

Budete cestovat, prozkoumávat a převážet jednotlivé zboží v tomto svobodném realistickém světě. Čím více úkolu uděláte, tak tím více peněz získáte. Nakupte si následně nové náklaďáky a vylepšení pro ně.

Pokuty, dynamické počasí, to vše tady je

Výhodou je naprosto svobodné prozkoumávání tohoto světe náklaďáků. K dispozici je 5 modelů vozidel, realistická města, dlouhé dálnice, realistické počasí, takže se mění dynamicky i systém pokut.

Video

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
  • 98%
    Grafika - 98%
  • 95%
    Zábava - 95%
  • 93%
    Hratelnost - 93%
95%