Hra na mobil Blitz Brigade

Měli jste vždy rádi hry typu Battlefield Heroes či Team Fortress ? Pokud ano a vždycky jste si přáli tuto hru na vašich Android zařízeních, tak jsme se toho konečně dočkali! 🙂 Není to dávno, co hra Blitz Brigade od společnosti Gameloft dorazila do našeho obchodu Google Play, a
Ilustracni fotografie

Měli jste vždy rádi hry typu Battlefield Heroes či Team Fortress ? Pokud ano a vždycky jste si přáli tuto hru na vašich Android zařízeních, tak jsme se toho konečně dočkali! 🙂

Není to dávno, co hra Blitz Brigade od společnosti Gameloft dorazila do našeho obchodu Google Play, a již ze začátku sklidila velký úspěch a chválu.

unnamed (3)
Hra je skvělě zpracovaná, co se týče ať už po grafické stránce, tak už i po hratelné stránce. Grafika vám nabídne virtuální orgasmus, jelikož je tato hra graficky skoro stejně autentická hře Battlefield Heroes, jako je BIO vejce podobné normálnímu vejci. Tlačítka se nachází na klasickém místě, jako ve většině stříleček na dotykové displeje, takže se nemusíte piplat s přenastavováním, jak u některých her bývá zvykem.

Screenshot_2013-05-21-21-22-46
Co se týče hratelnosti, tak hra vám nabídne nejen multiplayer, ale také i singelplayer pod názvem training v podobě miniher, jako je třeba ubránění pozice co nejdelší dobu.

Screenshot_2013-05-21-21-23-59

Screenshot_2013-05-21-21-24-08

 

Multiplayer sám o sobě je skvělý, asistuje vám auto-aim, který si můžete vypnout a udělat si tak hru více „hardcore“. Ovšem pokud vezmeme multiplayer od samotného připojování, tak zde se to občas zadrhne. Může se vám docela často stát, že si zvolíte mód a mapu, popřípadě jen mód a připojí vás to do prázdné hry. Ovšem stává se to ojediněle. Avšak to není vše, pokud si chcete zahrát s přáteli, tak se zde setkáte s větším zádrhelem, například nám v redakci trvalo přes 10 minut než jsme se přidali navzájem do přátel a ještě jsme museli přijít na to, jak hrát proti sobě. Nakonec se nám to ale povedlo (nenápadné tlačítko “invite friends to play“) a musím uznat, že tato hra je jedna z nejlepších her na Android.


Screenshot_2013-05-21-21-20-59

Screenshot_2013-05-21-21-24-26

Screenshot_2013-05-21-20-52-43

 

Hra vám také nabídne slušnou komunitu a velký výběr zbraní, které se vám odemykají postupem levelů. Takže vás to pořád nutí hrát, já osobně se těším, až si zahraju za snipera.

Screenshot_2013-05-21-21-22-54

Máte také na výběr z více specializací, jako je například Soldier(rychlý, středně zdraví, hodně damage na blízko), Gunner(pomalý, hodně zdraví, středně damage na blízko), Medic(rychlý, středně zdraví, damage středně-healování), Stealth(rychlý, málo zdraví, hodně damage na blízko-nůž) či Sniper.

Screenshot_2013-05-21-21-22-27

A jako přídavek ještě dostanete i vozidla, jako je třeba vrtulník, tank nebo auto, se kterými se můžete vyřádit až až. Tyto prvky vám skvěle osvěží hru, avšak ze začátku potřebujete trochu trpělivosti na nějaké to vydělání levelů

.
Osobně si tuto hru velmi rád zahraji, protože nabízí pěkný požitek ze hry. Avšak tato hra je F2P (Free to play), takže můžete očekávat občasnou investaci do této hry,aby jste si pořádně zahráli a tak i užili samotnou hru.

Screenshot_2013-05-21-21-23-33
Hra na mě udělala pěkný dojem a zatím jsem se nesetkal s nějakým vážným problémem co se týče placení a ani hratelnosti, tudíž 9/10- Paráda. Tuto hru budeme i streamovat, pokud si tedy budete chtít zahrát proti nám, napište vaši přezdívku na gameloftu do komentářů sem na web, či do našeho nově otevřeného fóra a já si vás přidám. 🙂

Aplikaci stáhnete níže