Vypnout reklamy

Hra na mobil Bloons TD 6 se spoustou zábavy

Vývojáři z Ninja Kiwi vydali další novou hru Bloons TD 6 pro Android na Google Play. Jedná se o parádní Tower Defense hru,

Vývojáři z Ninja Kiwi vydali další novou hru Bloons TD 6 pro Android na Google Play. Jedná se o parádní Tower Defense hru, která kdy byla na mobilní telefon stvořena. Je to několik let, kdy byla nejnovější hra této série vytvořena. Dnes je tady hra s číslovkou 6.

Asi největší vizuální změnou Bloons TD 6 je 3D grafika, která je tady použita poprvé. To prakticky znamená, že některé části z těchto 20 map mohou být skryté z vašeho úhlu pohledu. Styl hry je podobný tomu, co jste zažívali v minulých řadách Bloons TD. Musíte tedy postavit svou obranou věž a bojovat proti nepřátelům.

K dispozici máte celkem 19 různých věží, ze kterých si můžete vybírat. Nezapomínejte každou z nich vylepšovat. K dispozici je několik cest, jak se k výhodě dostat. Jsou zde také „hrdinné“ opičky, které mají až dvě unikátní schopnosti. 

Je zde nový herní mód, kde budete hrát za opičku, která byla odmítnuta systémem. Zahrajte si offline jako hru pro jednoho hráče. Hra není úplně zdarma, ale stojí 130,- Kč, což může některé odradit.

Bloons TD 6
Price: CZK 199.99