Vypnout reklamy

Nový díl skvělé hry Bob The Robber je opět tady. Opět budete muset proklouznout nezpozorován přes ochranku a ukrást cenný diamant. Nicméně, není to tak jednoduché, jak se jen může zdát. Cesta je pro vás připravená, ale je velmi náročná. K dispozici je několik nových úrovní. Před vámi jsou nepřátele a narazíte tak třeba na […]

Nový díl skvělé hry Bob The Robber je opět tady. Opět budete muset proklouznout nezpozorován přes ochranku a ukrást cenný diamant. Nicméně, není to tak jednoduché, jak se jen může zdát.

Cesta je pro vás připravená, ale je velmi náročná. K dispozici je několik nových úrovní. Před vámi jsou nepřátele a narazíte tak třeba na mumie nebo zlé čaroděje. Nicméně hra nabízí opravdu jednoduché ovládání.

Ve hře se nemusíte nic složitého učit, jen musíte dát pozor, aby vás nikdo neviděl. V případě, že se tak stane, tak hra pro vás končí, proto si dejte pozor na to, co děláte. K dispozici je tak hezké grafické zpracování a spoustu úrovní a hlavně zábavy.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.