Vypnout reklamy

Skvělá hra, která má propracované grafické zpracování. Z počátku nám hlas připadal jak ze hry Crysis. Nicméně celkové zpracování je na velké úrovní. Z počátku vás hra naviguje a učí vás, jak hru hrát. Pohybujete se v zombie aréně. Popadněte své zbraně a vydejte se proti veškerým nepřátelům. Musíte prorazit přes jednotlivé zombie protihráče, získat […]

30.10.2018

Hra na mobil City Assassin:Zombie Shooting Master

Skvělá hra, která má propracované grafické zpracování. Z počátku nám hlas připadal jak ze hry Crysis. Nicméně celkové zpracování je na velké úrovní. Z počátku vás hra naviguje a učí vás, jak hru hrát. Pohybujete se v zombie aréně.

Popadněte své zbraně a vydejte se proti veškerým nepřátelům. Musíte prorazit přes jednotlivé zombie protihráče, získat dostatek surovin a získat další zbraně, se kterými bude ničení mnohem jednodušší. Hra nabízí spoustu různých úkolů.

Během hry zažijete nejrůznější infarktové stavy, protože nikdy nevíte, kdy se na vás zombie nepřítel vyřítí. Snažte se překonat každou úroveň, jako by to byla vaše poslední. Ovládání hry je velmi jednoduché, takže to zvládnete jednou ranou. K dispozici je systém průběžného oceňování.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.