Vypnout reklamy

Android hra City Racing 2

Jeďte se svým vozidlem až za horizont. Vtrhněte do hry plnou rychlostí a začněte ovládat své vozidlo jako profesionál. Vydejte se na drift bez absolutního limitu a projeďte zatáčku jako drift king.

Pokud zatáčky projedete driftem, tak máte větší šanci, že budete rychlejší, než váš protihráč. Hra navíc je vytvořena v pokročilé 3D grafice. Není to sice high-end grafika, jak jsme u některých her zvyklí, ale na druhou stranu přináší spoustu zábavy, kde je například 50 skvělých vozidel.

Každé auto v této hře můžete upravovat podle vlastního uvážení. Vydejte se na bláznivou jízdu a užijte si jak mód pro jednoho hráče, tak i mód pro více hráčů. Vytvořte si vlastní klub, ve kterém budete mít další hráče.

Snažte se posbírat a odemykat unikátní klasická vozidla, ale i TOP rychlá vozidla. Hra nabízí 14 tratí v 7 různých městech na světě. Okusíte sportovní vozidla, jako je porsche, ferrari, pagani, lamborghini a další.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Summary

Zábavná, závodní hra, ve které máte možnost úprav svých vozidel. Vydejte se na bláznivou jízdu skrz jednotlivé úrovně a města. O zábavu je v této hře postaráno.