Vypnout reklamy

Hra na mobil Corennity: Space wars

Ovládněte celý vesmír a snažte se probojovat svou cestu otevřeným vesmírem. Hra nabízí opravdu široké pole působnosti, takže máte dostatek prostoru se naplno projevit. Jste poslední válečnou lodi, která může odvrátit katastrofu. Full HD 60FPS Perfektní optimalizace grafického zpracování Jednoduchá hratelnost Lidstvo v ohrožení Je potřeba odstranit vše špatné, co ohrožuje lidstvo. Dokončujte náročné mise na asteroidu a na […]

Corennity: Space wars

Ovládněte celý vesmír a snažte se probojovat svou cestu otevřeným vesmírem. Hra nabízí opravdu široké pole působnosti, takže máte dostatek prostoru se naplno projevit. Jste poslední válečnou lodi, která může odvrátit katastrofu.

 • Full HD
 • 60FPS
 • Perfektní optimalizace grafického zpracování
 • Jednoduchá hratelnost

Lidstvo v ohrožení

Je potřeba odstranit vše špatné, co ohrožuje lidstvo. Dokončujte náročné mise na asteroidu a na obrovský vesmírných stanicích. Hra disponuje kvalitním grafickým zpracováním a efekty. Nechybí ani 7 fantastických míst, 20 skvělých úrovní, atmosférická hudba a možnost získat vysoké skóre.

Hra si pořádně otestuje vaše schopnosti a reakční schopnosti. Ve hře nejsou žádné reklamy a nabízí spoustu misí, které si dozajista užijete. Ovládněte celou úroveň. Pokud disponujete telefonem Nexus, tak máte vyhráno, protože hra je na tento telefon perfektně optimalizovaná, protože nabídne 60FPS.

Většina her je omezená na 30FPS a to z důvodu výkonu a velkého odběru energie. Taktéž kvůli stabilitě, aby FPS nelítalo stále nahoru a dolů. Nicméně 60FPS je skvělé, protože vše běží mnohem plynuleji.

Video

Aplikaci stáhnete níže

Corennity: Space Wars

Recenze hry
 • 99%
  Grafika - 99%
 • 95%
  Hratelnost - 95%
 • 96%
  Zábava - 96%
97%