Vypnout reklamy

Bojujte o svůj život v ulicích těchto velkých měst a na jiných místech světa. Zneškodněte veškeré agresory a pokuste se vylepšit jednotlivé věci na vašem outfitu. V této dynamické hře budete muset dělat nejrůznější chvaty nebo využívat v bojích spoustu zbraní. Obrovské herní prostředí Pohybujte se přes celou mapu a zabijte jednotlivé nepřátelské jednotky, které […]

Bojujte o svůj život v ulicích těchto velkých měst a na jiných místech světa. Zneškodněte veškeré agresory a pokuste se vylepšit jednotlivé věci na vašem outfitu. V této dynamické hře budete muset dělat nejrůznější chvaty nebo využívat v bojích spoustu zbraní.

Obrovské herní prostředí

Pohybujte se přes celou mapu a zabijte jednotlivé nepřátelské jednotky, které tady jsou. Snažte se ukrýt před nebezpečím a vylezte ve chvíli, kdy to bude nejvíce potřeba. K dispozici je hned několik unikátních zbraní. Nezapomínejte dokončovat jednotlivé mise a pokuste se udělat vše proto, abyste našli nové světy.

Grafické zpracování ve stylu Minecraft

V této hře máte šanci udělat vše proto, abyste získali jak dostatek zbraní, tak vysoké skóre a zároveň si zahrajete na několika místech světa. Nechybí ani vzrušující mise, které jsou velice zábavné. Hra se odehrává v grafickém zpracování Minecraft.

Pokud hru neumíte ovládat, tak časem si na všechno zvyknete. Během načítání se vám objevují herní tipy.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

[wp-review]

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.