Vypnout reklamy

Pokuste se přežít v tomto zničeném městě, kde na vás číhá spoustu krvežíznivých zombie nepřátel. Zneškodněte vše, co se kolem vás pohne. K dispozici máte moderní zbraně.  Celou dobu musíte prozkoumávat jednotlivé části tohoto města. Nikdy nevíte, kdy se na vás nepřítel vyřítí. Nenechte tyto nepřátele, aby vás zabili a buďte vždy přesní ve svém […]

15.11.2018

Hra na mobil Death City : Zombie Invasion

Pokuste se přežít v tomto zničeném městě, kde na vás číhá spoustu krvežíznivých zombie nepřátel. Zneškodněte vše, co se kolem vás pohne. K dispozici máte moderní zbraně. 

Celou dobu musíte prozkoumávat jednotlivé části tohoto města. Nikdy nevíte, kdy se na vás nepřítel vyřítí. Nenechte tyto nepřátele, aby vás zabili a buďte vždy přesní ve svém střílení. Celou dobu buďte v kontaktu s ostatními bojovníky.

Získávejte zombie DNA k tomu, abyste zjistili, jak se proti tomu dá bojovat. K dispozici je nespočet vzrušujících misí, hordy zombie nepřátel a zajímavá hratelnost. Nicméně to není všechno, protože hra nabízí taktéž high-end grafické zpracování.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)