Hra na mobil Detective driver: Miami files

Vyšetřujte kriminalitu v tomto slunném městě. Nahánějte jednotlivé zloděje ve vašich rychlých autech nebo motorových člunech. Vyzkoušejte si vše, co bude potřeba, abyste zvládli porazit zločin. Hra ke stažení, kde budete bojovat za své město Jste najatí pro to, abyste vyšetřovali nebezpečné zločiny, které vás v konečném důsledku mohou stát život. Nastupte do auta a vydejte se skrz […]

Detective Driver: Miami Files hra

Vyšetřujte kriminalitu v tomto slunném městě. Nahánějte jednotlivé zloděje ve vašich rychlých autech nebo motorových člunech. Vyzkoušejte si vše, co bude potřeba, abyste zvládli porazit zločin.

Hra ke stažení, kde budete bojovat za své město

Jste najatí pro to, abyste vyšetřovali nebezpečné zločiny, které vás v konečném důsledku mohou stát život. Nastupte do auta a vydejte se skrz město. Navštivte nejrůznější části města a snažte se o to, abyste zvítězili.

Je potřeba pomalu vyhledávat zloděje a přijít na jejích strategií. Nahánějte bandity a pokuste se jim zneškodnit motor. Hra nabízí 50 skvělých úrovní, obrovské město, ale i dobré grafické zpracování s dobrým zvukovým doprovodem.

Jak to celé vypadá

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
  • 96%
    Grafika - 96%
  • 98%
    Hratelnost - 98%
  • 92%
    Zábava - 92%
95%