Vypnout reklamy

Jedná se o propracovanou online hru pro více hráčů, ve které budete bojovat s ostatními hráči. Jedná se o mód PvP. Zahrajte si za parádní SWAT tým, který se utká s teroristy. Ve hře jste dostali informaci, že teroristé plánují obrovský útok na vaší zemi. Jako elitní zabiják máte pod palcem tuto misi a zvládnout […]

29.7.2018

Hra na mobil Elite SWAT: Counter terrorist

Jedná se o propracovanou online hru pro více hráčů, ve které budete bojovat s ostatními hráči. Jedná se o mód PvP. Zahrajte si za parádní SWAT tým, který se utká s teroristy.

Ve hře jste dostali informaci, že teroristé plánují obrovský útok na vaší zemi. Jako elitní zabiják máte pod palcem tuto misi a zvládnout veškeré teroristy. Je potřeba si na to připravit skvělou strategií a zabránit tak zabití nevinných lidí.

Hra disponuje skvělým grafickým zpracováním, několika zbraněmi, obrovským městem a mnohem více. Vydejte se do soubojů. Máte zde velký přehled, protože ovládáte svého hrdinu z horní části, takže se nejedná o souboje z pohledu první osoby. Osvoboďte rukojmí a dostaňte se zpět do vozidla SWAT, jen tak obdržíte ocenění, získáte nové zbraně a doplňky.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.