Hra na mobil Emily wants to play too

Pokuste se utéct z děsivé kanceláře, kde jsou strašlivé panenky a dívka, která se jmenuje Emily. Emily je strašidelná dívka, která na vás čeká a není vůbec příjemné ji potkat. V této hře hrajete za kurýra, který doručuje objednávky ze své restaurace. Nicméně dovezli jste oběd z restaurace a
Android hororová hra Emily Wants to Play Too

Pokuste se utéct z děsivé kanceláře, kde jsou strašlivé panenky a dívka, která se jmenuje Emily. Emily je strašidelná dívka, která na vás čeká a není vůbec příjemné ji potkat. V této hře hrajete za kurýra, který doručuje objednávky ze své restaurace.

Nicméně dovezli jste oběd z restaurace a nachytali se tak do obrovské pasti. Jediné co potřebujete, tak to je doručit sendviče, ale to nebude jednoduché. Živé panenky si chtějí hrát a neslibují nic dobrého. Máte možnost utéct, ale cesty se zavírají.

Vybudujte si svou vlastní strategií, která vám následně pomůže přežít. Vyhněte se veškerým pastím a utečte od Emily a její panenkami. hororové hře je cítit opravdu strach. Řešte jednotlivé logické úkoly a dostaňte se ven z těchto kancelářích. Pokud si hru zahrajete večer, tak věřte, že o zábavu máte postaráno.

Aplikaci stáhnete níže