Vypnout reklamy

Hra na mobil Evil Kill

Zbraně, zombie a přežití. To všechno v této hře zažijete. Cílem je samozřejmě přežít. Teď záleží, jak daleko se dokážete dostat, když proti vám půjde nespočet zombie nepřátel. Zabijte je dřív, než o ni zabijí vás. K dispozici je i motorová pila, se kterou načnete masakr. Jednoduché ovládání a přes 10 zbraní K dispozici je spousta […]

Android hra Evil Kill zdarma

Zbraně, zombie a přežití. To všechno v této hře zažijete. Cílem je samozřejmě přežít. Teď záleží, jak daleko se dokážete dostat, když proti vám půjde nespočet zombie nepřátel. Zabijte je dřív, než o ni zabijí vás. K dispozici je i motorová pila, se kterou načnete masakr.

Jednoduché ovládání a přes 10 zbraní

K dispozici je spousta unikátních zbraní, které musíte použit proti svým nepřátelským jednotkám. Jedná se o hru v post-apokalyptickém světě, kde jste zůstali na živu jako člověk pouze vy. Všichni ostatní se vás snaží proměnit v zombie, což se nikdy nesmí stát.

K dispozici máte přes 10 zbraní a úžasné grafické zpracování s efekty. Kupte si co nejrychleji svou zbraň a vydejte se na cestu, kde bude potřeba přežít. Najděte způsob, jak se v pořádku dostat dál. Vždy se vám zapíše skóre své nejdelší cesty. V cestě máte různé boxy, ve kterých najdete další a další zbraně.

Chybí hra pro více hráčů

Škoda, že v android hře není k dispozici třeba hra pro více hráčů, protože by byla mnohem více zábavná na delší dobu. Takto je to bohužel jenom na odreagovaní nebo jen na chvilkové hraní. Až vyzkoušíte všechny zbraně, tak je docela možné, že vás přestane bavit.

The app was not found in the store. 🙁

Recenze android hry
 • 9.8/10
  Grafika - 9.8/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
9.9/10

Shrnutí hry

Jedná se tak trochu o mini verzi Into the dead. Hra vyžaduje po mobilních telefonech android ve verzi 2.3.3 a vyšší.
Hra vyšla v roce 2017 na mobilních telefonech a stvořili ji vývojáři Zero Games. Zažijete naprostý masakr zombie nepřátel, který jen tak někde nezažijete.

Sending
User Review
5 (1 vote)