Hra na mobil Family age

Pomozte této rodině vybudovat krásnou farmu na které porostou různé plodiny a zvířátka budou mít co jíst. Hra je spíše z doby kamenné. Prozkoumávejte ostrov společně se svými hrdiny a odhalte tajemství. Je potřeba plnit úkoly a snažit se získat za každou cenu jednotlivé poklady jako ocenění. Pracujete na
Hra Family age

Pomozte této rodině vybudovat krásnou farmu na které porostou různé plodiny a zvířátka budou mít co jíst. Hra je spíše z doby kamenné. Prozkoumávejte ostrov společně se svými hrdiny a odhalte tajemství.

Je potřeba plnit úkoly a snažit se získat za každou cenu jednotlivé poklady jako ocenění. Pracujete na veškerých místech a pěstujete zeleninu a produkujete různé produkty. Je potřeba najít opravdu bohatý zdroj na suroviny.

Postavte a vylepšujte své domovy a jiné budovy, které si v této hře postavíte. Hra láká na roztomilé postavičky a ostrov, který skrývá spoustu tajemství. Nicméně nuda tady není, protože k dispozici je několik zajímavých úrovní.

Pracujete jako tým, protože tatínek zvládá řezat stromy a rozbíjet kamenní. Maminka zase umí dobře vařit, připravovat a děti, ty zase umí lovit.

V tomto příběhu figuruje katastrofa, kde na původním ostrově vypukla sopečná erupce a zničila veškeré farmáře. Vaše rodina se odstěhovala a je na ostrově, kde nikdo není. Jste sami na ostrově, takže se také potřebujete o sebe postarat.

Aplikaci stáhnete níže