Vypnout reklamy

Hra na mobil Fan of guns

Vydáno dne: 12.9.2018

Vtrhněte na bojiště a sestřelte několik nepřátel v zajímavých mapách. Trošku nám to připomíná hru Counter Strike. Aplikujte veškeré moderní zbraně ve svých soubojích a demonstrujte své taktické dovednosti. Skrývejte se a využijte situace. Ve hře naleznete mapy různých velikostí, takže se nudit určitě nebudete. Je potřeba, abyste byli připojení k internetu, protože se jedná […]

Vtrhněte na bojiště a sestřelte několik nepřátel v zajímavých mapách. Trošku nám to připomíná hru Counter Strike. Aplikujte veškeré moderní zbraně ve svých soubojích a demonstrujte své taktické dovednosti. Skrývejte se a využijte situace.

Ve hře naleznete mapy různých velikostí, takže se nudit určitě nebudete. Je potřeba, abyste byli připojení k internetu, protože se jedná o online hru. Využívejte krytí a útočte na protivníky z různých dálek. Přepínejte se mezi hlavní zbraní a vedlejší. Získávejte také nové věci a vylepšujte ty staré.

Hra nabízí celkem 6 propracovaných módů. K dispozici je opravdu široký výběr zbraní. Bojujete také proti několika hráčům z celého světa. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále a vylepšujte sami sebe. Využívejte bonusy, které získáváte během hraní.

Fan of Guns
Price: Free+

 

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš