Vypnout reklamy

Android hra Final Fantasy VI + mód

Vydáno dne: 22.4.2017

Final Fantasy měl svůj prvotní vstup na herní trh v roce 1994, takže se jedná o celkem dlouhou sérií. K dispozici byla hra, kde jste mohli hrát za veškeré hlavní postavy této série. Dále obsahovala perfektní příběh, který je velmi populární. Veškeří hrdinové byli dobře ohodnocení za své herecké schopnosti. Se spoustou schopností, které tento […]

Final Fantasy měl svůj prvotní vstup na herní trh v roce 1994, takže se jedná o celkem dlouhou sérií. K dispozici byla hra, kde jste mohli hrát za veškeré hlavní postavy této série. Dále obsahovala perfektní příběh, který je velmi populární. Veškeří hrdinové byli dobře ohodnocení za své herecké schopnosti.

Se spoustou schopností, které tento magický systém má, budete moci vyvíjet svého hrdinu stále k lepším schopnostem. První díl Final Fantasy obsahoval ultimátní zbraň a také velmi silný meč.

Magie se po několika letech vytratila ze světa, ale jedna mladá dívka i po tolika letech tuto magií má. Pán zla si ji nechal v této dívce, aby ji pak mohl využít jako zbraň.

Gameplay hry

Co hack nabízí?

  • Rychlý postup úrovněmi
  • DRM odstraněno

Jak na instalaci módu

FINAL.FANTASY.VI.[v.2.1.6].Hacked.Riu-ALPHAGAMERS.part1.rar
FINAL.FANTASY.VI.[v.2.1.6].Hacked.Riu-ALPHAGAMERS.part2.rar
FINAL.FANTASY.VI.[v.2.1.6].Hacked.Riu-ALPHAGAMERS.part3.rar

Stáhněte si .RAR soubory. Data rozbalte do složky /obb/data a .apk nakopírujte taktéž do interní paměti telefonu. Přes souborový manažer následně spusťte instalaci .apk.

K dispozici je i “lite” verze tohoto módu jenom .apk ke stažení.

FINAL FANTASY VI
Price: CZK 379.00

[wp-review]

 

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš