Vypnout reklamy

Jedná se o online hru pro více hráčů, kde se ocitáte v různých úrovních se svým týmem. Je potřeba mít svou strategií a ukázat své taktické dovednosti v nové android hře. Každý hráč má svou unikátní zbraň.  K dispozici jsou nejrůznější moderní zbraně a spoustu bojových možností. Nejlepší na tom je, že se můžete dívat […]

Jedná se o online hru pro více hráčů, kde se ocitáte v různých úrovních se svým týmem. Je potřeba mít svou strategií a ukázat své taktické dovednosti v nové android hře. Každý hráč má svou unikátní zbraň. 

K dispozici jsou nejrůznější moderní zbraně a spoustu bojových možností. Nejlepší na tom je, že se můžete dívat jakoby se shora, takže již dopředu víte, že někdo kolem vás je.

Dokončete jednotlivé mise hry a získejte ocenění za vítězství. Nakupte si různé zbraně a dejte se do bojů, co to jen půjde. Kolem vás je spousta hrdinů a hlavně kvalitní grafické zpracování a hratelnost.

Najděte si ve hře kamarády, se kterými budete následně hrát a týmové souboje vyhrávat. Nezapomínejte zneškodnit bombu.

Jak hru stáhnout

Hra není dostupná na Google Play

  • Stáhněte si hru přímo ZDE

Následně nezapomínejte v nastavení telefonu povolit instalaci z neznámých zdrojů, což znamená instalaci mimo Google Obchod.

Stáhněte si u hry s koncovkou xapk program Pure APK Install a následně připojte telefon k PC. Poté, až bude telefon připojený, tak přetáhněte xapk soubor do programu a vyberte následně, kam chcete hru nainstalovat. XAPK je soubor, který obsahuje jak APK a OBB (data) soubor, takže to může chvíli trvat. Je to nejednodušší způsob, jak nainstalovat aplikaci mimo Google Obchod.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.