Vypnout reklamy

K dispozici máme super skvělou skateboard online hru, ve které budete muset dělat různé triky a to pouhým posunem. Klikněte na skateboard a pokuste se udělat vše proto, abyste získali dostatek bodů. K dispozici je přes 20 různých skateboardů, které lze v této hře použít. Hlavní je jednoduché ovládání a dynamický postup hrou. Najděte způsob, […]

K dispozici máme super skvělou skateboard online hru, ve které budete muset dělat různé triky a to pouhým posunem. Klikněte na skateboard a pokuste se udělat vše proto, abyste získali dostatek bodů.

K dispozici je přes 20 různých skateboardů, které lze v této hře použít. Hlavní je jednoduché ovládání a dynamický postup hrou. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále a získat tak spoustu bodů.

Hra nabízí hezké grafické zpracování. Projíždějte jednotlivými pasážemi a dostaňte se co nejdále to bude možné. Není to vůbec jednoduchá záležitost, ale na druhou stranu je velmi zábavná.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Flippy Skate
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)