Vypnout reklamy

Projíždějte přes různé čtvrtě tohoto obrovského města a to buď se svou motorkou nebo automobilem. Vydejte se proti samotným policistům nebo banditům. Odstartujte svou kriminální budoucnost. Ve hře je spousta míst, kde můžete spáchat nějaký ten zločin, ukrást spoustu různých aut a bojovat proti ostatním zabijákům. Utečte před policisty a snažte se o to, abyste nenabourali a […]

5.8.2018

Hra na mobil Grand Action Simulator – New York Car Gang

Projíždějte přes různé čtvrtě tohoto obrovského města a to buď se svou motorkou nebo automobilem. Vydejte se proti samotným policistům nebo banditům. Odstartujte svou kriminální budoucnost.

Ve hře je spousta míst, kde můžete spáchat nějaký ten zločin, ukrást spoustu různých aut a bojovat proti ostatním zabijákům. Utečte před policisty a snažte se o to, abyste nenabourali a nezpůsobili tak fatální nehodu.

Nakupte nejrůznější zbraně, moderní oblečení a doplňky. Staňte se opravdovým hrdinou v této skvělé hře. Před vámi je spousta vozidel, nejrůznější zbraně a jednoduché ovládání.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.