Vypnout reklamy

Abyste vás neuvedli do omylu, tak už předem upozorňujeme, že se jedná o mód, který promění GTA SAN andreas hru do podoby GTA 5. Avšak vše se odehrává ve stejném městě, které je opravdu obrovské.

Co od hry očekávat

Máte možnost krást, vraždit a stát se součástí pouličních soubojů. To však není všechno. Vyberte si auto, které chcete, protože každého člověka můžete z auta vyhodit. Budete zároveň bojovat proti ostatním pouličním gangům a policii.

Kryjte se, přesouvejte se, použijte silné zbraně jako jsou rotační kulomety a další nebo usedněte do super rychlých sportovních automobilů a utečte policistům z dosahu. Dále nechybí ani ovládání helikoptéry, stíhačky a všeho možného. GTA 5 mód promění GTA:SA na jinou úroveň a pokud vás obyčejné GTA:SA přestalo bavit, tak tento mód gamesu lehce oživí.

Video gameplay GTA 5

Jak na instalaci tohoto módu

  • Prvně si stáhněte tento APK a nainstalujte
  • Následně stáhněte soubory game cache – (rozbalte a zkopírujte všechny věci ze složky) tenhle vložíte do sdcard (nebo interní paměť)/Android/obb
  • Další soubor game cache – (rozbalte a zkopírujte všechny věci ze složky) tenhle vložíte do sdcard (nebo interní paměť)/Android/data

 

[wp-review]

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.

HODNOCENÍ ANDROID APLIKACE / HRY
Kdy se hodnotilo
Aplikace / hra k hodnocení
GTA 5 Visa 2
Získané ohodnocení
51star1star1star1star1star