Vypnout reklamy

Hra na mobil GTA: Vice City

Vydáno dne: 6.12.2012

Vítejte zpět ve Vice City. Vítejte zpět v 80. letech. Z desetiletí vysokých účesů, všeobecného přebytku a běžeckých souprav v pastelových barvách přichází příběh muže, který se probojoval až na vrchol pyramidy zločinu. Rozlehlé Vice City se díky svým plážím i močálům, mrakodrapům i ghettům stalo jednou z nejrůznorodějších, nejpropracovanějších a nejživějších digitálních metropolí, jaké kdy […]

Vítejte zpět ve Vice City. Vítejte zpět v 80. letech. Z desetiletí vysokých účesů, všeobecného přebytku a běžeckých souprav v pastelových barvách přichází příběh muže, který se probojoval až na vrchol pyramidy zločinu.

Rozlehlé Vice City se díky svým plážím i močálům, mrakodrapům i ghettům stalo jednou z nejrůznorodějších, nejpropracovanějších a nejživějších digitálních metropolí, jaké kdy spatřily světlo světa. Snoubí se v něm otevřenost herního světa s příběhem vystavěným kolem jedné hlavní postavy. Přijíždíte do města plného okázalosti i rozkladu a je jen na vás, jak se dopracujete k úspěchu.

10 výročí Rockstar Games

V rámci oslav 10. výročí přináší studio Rockstar Games hru Grand Theft Auto: Vice City i na mobilní zařízení. Kromě grafiky ve vysokém rozlišení a upraveného ovládání přináší tato verze celou řadu nových prvků:

• Úžasná nová grafika, modely postav a světelné efekty
• Nové funkce pro zaměřování a přesnou střelbu
• Možnost upravit si ovládání dle vlastních potřeb
• Rozsáhlá kampaň na bezpočet hodin hraní
• Podpora pro bezdrátový herní ovladač MoGa a vybrané USB gamepady
• Podpora dotykových efektů Immersion
• Upravte si vizuální zážitek pomocí různých grafických nastavení

Podporované jazyky: angličtina, francouzština, italština, němčina, španělština, korejština, ruština a japonština.
(oficiální text distributora)

Video ze hry GTA: Vice City

Grand Theft Auto: Vice City
Price: CZK 129.00
Buroň Tomáš