Hra na mobil GTA: Liberty City Stories

Připravte se opět dostat na východní pobřeží v GTA: Liberty City Stories. Jedná se o naprosto otevřený svět, který byl převzat z konzolí a přetáhnut na android zařízení. Hra nabízí parádní grafické zpracování a jednoduchou hratelnost.Důvěryhodný muž pro rodinu Leone Toni Cipriani se vrací domů do Liberty City a to poté, co strávil část v ukrývání se, jelikož […]

Android hra Gta Liberty City Stories ke stažení

Připravte se opět dostat na východní pobřeží v GTA: Liberty City Stories. Jedná se o naprosto otevřený svět, který byl převzat z konzolí a přetáhnut na android zařízení. Hra nabízí parádní grafické zpracování a jednoduchou hratelnost.Důvěryhodný muž pro rodinu Leone Toni Cipriani se vrací domů do Liberty City a to poté, co strávil část v ukrývání se, jelikož zabil velmi vlídného muže. Nyní jsou ulice Liberty City v naprostém chaosu, protože mezi sebou soupeří různé rodiny. Vše je navíc protkáno korupcí, organizovaným zločinem, obchodováním s drogami a mnohem více.

Úvod do hry GTA: Liberty City Stories

Vysoké rozlišení textur, jednoduchá ovládatelnost, příběh

Hra má naprosto dokonalé grafické zpracování, protože má textury ve velmi vysokém rozlišení. Hraje naprosto totožná s GTA III, pokud jste ji hráli na svém PC. Díky jednoduché ovladatelosti si android hru užijete i na svém mobilním zařízení. Na tabletu se hra ovládá mnohem lépe. Příběh se točí okolo gangů, které tady ovládají jednotlivá části města. Snažte se opět nastolit pořádek.

Video ze hry

https://www.youtube.com/watch?v=tfkYwBXngpw

Určitě si povšimnete, že se samotné grafické zpracování podobá hře GTA III. Jde o to, že hra běží na tom stejném enginu, tak samo jako běžela GTA: Vice City. Tato android hra vás nepřestane jen tak bavit, akorát potřebuje spoustu místa na vaší SD kartě nebo v paměti telefonu.

Aplikaci stáhnete níže

 • 99%
  Optimalizace - 99%
 • 98%
  Grafik - 98%
 • 96%
  Zábava - 96%
 • 98%
  Hratelnost - 98%
98%

Pouze několik úvodních vět

Hra nabízí

 • Vysoké rozlišení grafického zpracování
 • Real-time stíny a nasvícení
 • Jednoduché ovládání
 • Hra je multiplatformní díky Rockstar Social Clubu, kde si ukládáte svůj postup hrou
 • Mobilní hra na dlouhé hodiny
Sending
User Review
67% (1 vote)