Hra na mobil GTA San Andreas

Nejnovější android hra GTA San Andreas je k dispozici na mobilní telefon. Zahrajte si ve valkách gangu a prozkoumávejte obrovský svět.

Tuhle pecku určitě znáte z PC, před pár lety by jsme tomu asi těžko věřili, ale je to pravda GTA San Andreas dorazilo na Android. Konečně svobodný svět, obrovské herní možnosti. To vše máte k dispozici nové hře GTA San Andreas.

Hra GTA: San Andreas je stále v roce 2019 velmi populární, ale již stojí pouhých 179,- Kč. Opravdu se jedná o skvělou konverzi a pokud jste na GTA San Andreas ulítli, tak věřte, že zahrát si ji třeba z pláže je něco úžasného.

Video ze hry

Jak všichni určitě víte hru vyvíjí Rockstar Games a je jen otázkou času kdy se na náš mobil dostane i GTA 4 .

Hra, mise, prostředí, mapy vše je jako na PC ,ovládání je podle mě skvěle vyřešené ( Máte na výběr ze 3 možností řízení a ikony si můžete měnit podle sebe).

Začátky jsou těžké

Ze začátku budete chudý hráč, který se pomalu bude muset dostávat výše v sociálním žebříčku. Nezapomínejte trénovat svou hlavní postavu ve fitness, nacházet nějaké nové lásky a nakupovat zbraně. Grafické zpracování této mobilní hry GTA San Andreas je víceméně podobné té z PC. Je to naprosto dokonalé. Kdo by si kdy pomyslel, že velice úspěšná PC hra bude i na mobilních telefonech.

Doporučujeme si prvně zahrát GTA:

Příběh hry

„Je to pět let, co Carl Johnson uprchl tlaku života v Los Santos v San Andreas – městě, které se doslova rozpadá pod rukama kvůli válkám gangů, drogám a všudypřítomné korupci. Kde filmaři a milionáři dělají vše pro to, aby se drželi z cesty dealerům a gangsterům.

Nyní se píše počátek 90. let. Carl se vrací domů. Jeho matku zavraždili, rodina se mu rozpadla a všichni přátelé z dětství se řítí plnou rychlostí do záhuby.

Ihned po návratu do rodné čtvrti jej pár podplacených policajtů obviní z vraždy. CJ se musí vydat na cestu, která jej provede celým státem San Andreas, protože jen tak bude moci zachránit svou rodinu a ujmout se vlády nad ulicemi.“

Aplikaci stáhnete níže