Vypnout reklamy

Jedná se o propracovanou hru v obrovském světě, kde na vás čeká hned několik temných zákoutí. Posbírejte dostatek věcí a vydejte se na souboje se svými nepřáteli. Porazte zlá monstra. Ponořte se do zábavné MMORPG hry, která je obalena v kresleném grafickém zpracování. K dispozici je přes 50 hrdinů, se kterými můžete hrát. Prozkoumávejte planetku […]

Jedná se o propracovanou hru v obrovském světě, kde na vás čeká hned několik temných zákoutí. Posbírejte dostatek věcí a vydejte se na souboje se svými nepřáteli. Porazte zlá monstra.

Ponořte se do zábavné MMORPG hry, která je obalena v kresleném grafickém zpracování. K dispozici je přes 50 hrdinů, se kterými můžete hrát. Prozkoumávejte planetku a narážejte na nebezpečné protihráče.

K dispozici je hra hráč vs hráč v arénách. Hru si můžete zahrát opravdu kdykoliv budete chtít. Takže není problém třeba ráno, v MHD nebo i venku na lavičkách. Jediné co potřebujete, tak je internetové připojení.

Zahrajte si se svými kamarády a vytvořte si svůj vlastní tým.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)