Hra na mobil Highway Traffic Racer Planet (od RebelApes)

Závodní android hra, která vás vtáhne na dálnici, kde je plno aut. Vaším úkolem je se vyhýbat ostatním automobilům, abyste nezpůsobili žádnou dopravní nehodu a dojeli v pořádku do cíle. Časem se můžete vylepšit a odemknout nové tratě. Není závodní hra, jako závodní hra Tentokrát nebudete soupeřit s ostatními závodníky, ale sami se sebou, abyste […]

Highway Traffic Racer Planet

Závodní android hra, která vás vtáhne na dálnici, kde je plno aut. Vaším úkolem je se vyhýbat ostatním automobilům, abyste nezpůsobili žádnou dopravní nehodu a dojeli v pořádku do cíle. Časem se můžete vylepšit a odemknout nové tratě.

Není závodní hra, jako závodní hra

Tentokrát nebudete soupeřit s ostatními závodníky, ale sami se sebou, abyste získali dostatečné skóre a hlavně dojeli co nejdále to bude možné. Závod je poněkud nebezpečný a i když to tak nevypadá, tak se může stát nehoda. Sbírejte body, odemkněte si nová auta a také části mapy. Máte možnost si odemknout prémiový obsah hry a to zcela zdarma.

Aby toho nebylo málo, tak je tady žebříček hráčů, ve kterém se můžete s ostatními závodníky porovnávat, kdo je tady nejlepší. Jednu chybu ovšem hra má a to je v některých případech těsný průjezd kolem aut, kdy gamesa vyhodnotí tuto situaci jako nehodu.

3D grafika

3D grafika není nikterak realistická, ale spíše kreslená. To však vůbec nevadí, protože nároky na mobilní telefon jsou značně nižší, a tak si ji dokáže zahrát opravdu každý. Hra nabízí tedy 3 herní módy, 3 mapy s unikátními částmi, 3 třídy 12 automobilů a mnohem více se aktualizacemi do hry dostává.

K dispozici je žebříček hráčů a nejrůznější ocenění.

Tipy pro hru

 • Pokud chcete větší skóre, tak nezapomínejte jet rychleji.
 • Předjíždějte těsně a získáte super bonus

Můžete také odhazovat jednotlivé automobily z cesty, jen si dejte pozor, aby to nebylo nic těžšího, než jste vy samotní. V křižovatkách si musíte dávat pozor, aby vás nic nesrazilo.

The app was not found in the store. 🙁

Recenze hry
 • 9.5/10
  Grafika - 9.5/10
 • 9/10
  Zábava - 9/10
 • 9.8/10
  Ovládání - 9.8/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 9.2/10
  Funkce - 9.2/10
9.5/10

Shrnutí hry

Hra nabízí jednoduchou hratelnost za pomocí šipek na obrazovce. Sledujte své skóre, dejte si pozor na příliš těsné průjezdy a pár chyb.
Hra vyžaduje android ve verzi 2.3 a vyšší. Jedná se o android hru od vývojáře RebelApes se sídlem ve Warszawe, Polsku

Sending
User Review
5 (1 vote)