Hra na mobil Jet race: Echo of winter

Řiďte velice unikátní automobily na ledu a sněhu. Automobily jsou vybavené různými lyžemi a motory, které dokážou automobil zvednout ze země. Připravte se na velmi náročnou jízdu přes neobyčejnou trať. Docela náročné tratě První co uděláte, tak to je to, že usednete za volant tohoto výkonného automobilu a vydáte se přes velmi náročnou trať. Jelikož […]

Jet Race: Echo of winter

Řiďte velice unikátní automobily na ledu a sněhu. Automobily jsou vybavené různými lyžemi a motory, které dokážou automobil zvednout ze země. Připravte se na velmi náročnou jízdu přes neobyčejnou trať.

Docela náročné tratě

Hra Jet race: Echo of winter

Hra Jet race: Echo of winter

První co uděláte, tak to je to, že usednete za volant tohoto výkonného automobilu a vydáte se přes velmi náročnou trať. Jelikož se vše odehrává v zimě, tak náročnost ovládání automobilu se nezapře a musíte se opravdu hodně snažit. Avšak místo kol máte k dispozici normální lyže. Ty jsou upevněny k automobilu pro jednodušší jízdu.

Raketový pohon u automobilu. To tu ještě nebylo

Android závodní hra Jet race: Echo of winter

Android závodní hra Jet race: Echo of winter

Raketový pohon dokáže automobil popohnat na úplně jinou úroveň a úrovněmi se budete prohánět jako blázen. Svůj automobil si můžete sami upravit. K dispozici jsou nejrůznější barvičky a také možnosti vylepšení. Dále nechybí fantastické automobily, různá vylepšení, dynamická hratelnost a další.

Grafika a obliba hráčů

Android závodní hra Jet race: Echo of winter

Android závodní hra Jet race: Echo of winter

Dávejte si velký pozor na to, co děláte a prokažte své schopnosti. Hra vyšla teprve nedávno, ale těší se velké oblibě hráčů na mobilním telefonu. Android hra pochází z Ukrajiny a nabízí hezké grafické zpracování, byť jen průměrné.

Video ze hry

The app was not found in the store. 🙁

Recenze hry
 • 90%
  Grafika - 90%
 • 98%
  Hratelnost - 98%
 • 96%
  Zábava - 96%
95%