Vypnout reklamy

Hra na mobil Killer of Evil Attack

Vydáno dne: 29.7.2017

Snažte se přežít v tomto zapomenutém světě, kde jste z každé strany naháněn strašidelnými monstry. Vaše letadlo spadlo na velice záhadném ostrově a nikdo neví, kde to je. Vaší kamarádi byli chyceni temnou silou. Prozkoumávejte zapomenuté ostrovy, nebezpečné oblasti a snažte se zachránit své kamarády. Hledejte vodítka a použijte skryté objekty na málo očekávaných místech. […]

Snažte se přežít v tomto zapomenutém světě, kde jste z každé strany naháněn strašidelnými monstry. Vaše letadlo spadlo na velice záhadném ostrově a nikdo neví, kde to je.

Vaší kamarádi byli chyceni temnou silou. Prozkoumávejte zapomenuté ostrovy, nebezpečné oblasti a snažte se zachránit své kamarády. Hledejte vodítka a použijte skryté objekty na málo očekávaných místech. Dostaňte zbraň, která vám pomůže v bojích proti ostatním nepřátelům.

Hra má velice strašidelnou atmosféru, spoustu soubojů a mnohem více na vás v této gamese čeká.

Galérie

[wp-review]

Další zajímavé příspěvky
Square Enix vydá Tomb Raider Reloaded na mobilní telefony
Hra Tomb Raider Reloaded

Square Enix vydá novou hru Tomb Raider Reloaded. Jedná se o hru na mobilní telefony v kresleném grafickém zpracováním.

Kuki internetová televize s nabídkou pro televizní maniaky
Kuki

Kuki je internetová televize s nabídkou pro televizní maniaky. Za cenu 1200 Kč měsíčně získáte jak HBO, tak i Cinemax.

Hra na mobil Age of Z Origins
Age of Z Origins

Nová strategická hra, která se odehrává v apokalypse. Vaším úkolem je, abyste nepřátele porazili. Vybudujte si silnou armádu.

8 praktických aplikací na cestování

Praktické cestovatelské aplikace, které vám určitě pomohou v případě, kdy plánujete nějaký ten výlet a chcete, aby vše mělo hladký Přečíst si více