Vypnout reklamy

Jedná se o post-apokalyptický svět, kde budete muset odolávat veškerým nepřátelským jednotkám. Celkové grafické zpracování je ve stylu kostek a tedy Minecraftu. Udělejte sami ze sebe zbraň a vrhněte se na veškeré zombie nepřátele, kteří tady jsou. Následně sestřelte vše, co se vám dostane do cesty. Je zde docela deprimující atmosféra a musíte se snažit […]

Jedná se o post-apokalyptický svět, kde budete muset odolávat veškerým nepřátelským jednotkám. Celkové grafické zpracování je ve stylu kostek a tedy Minecraftu.

Udělejte sami ze sebe zbraň a vrhněte se na veškeré zombie nepřátele, kteří tady jsou. Následně sestřelte vše, co se vám dostane do cesty. Je zde docela deprimující atmosféra a musíte se snažit zůstat na živu, což není zrovna jednoduché.

Před vámi stojí více jak 50 různých monster, kteří si umí poradit s problémy. Jsou zde i souboje hráč vs hráč v módě pro více hráčů nebo i kooperace. Záleží jen na vás, co si zvolíte.

Obrovský herní svět

Herní svět je jako reálná Země. Časem se docela změnila a vy se můžete vylepšovat. Prozkoumáváte nejrůznější základny a dostáváte se na letiště, kde jsou ostatní přeživší, co tuto apokalypsu přežili. Navštivte třeba zapomenutý přístav, parky, metra a mnohem více.

V bojích přemýšlejte a rozvrhněte si svou strategií. Je lepší sestřelit toho nejvyššího z dálky za pomoc odstřelovací pušky nebo jít blíž a rozstřílet vše kolem sebe? Taktéž je zde spousta úkrytu, které je potřeba využívat.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

LastCraft Survival
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.