Vypnout reklamy

Usedněte za volant taxíku a vydejte se do ulic, kde bude potřeba, abyste jeli co nejrychleji. Hrajete za bláznivého taxikáře, se kterým se musíte dojet na místo určení. Vyhledávejte ve městě své pasažéry, šlápněte na plyn a jeďte dostatečně rychle. Nicméně váš klient z toho nebude mít dobrý pocit, ale o to vám nejde. Budete […]

Usedněte za volant taxíku a vydejte se do ulic, kde bude potřeba, abyste jeli co nejrychleji. Hrajete za bláznivého taxikáře, se kterým se musíte dojet na místo určení.

Vyhledávejte ve městě své pasažéry, šlápněte na plyn a jeďte dostatečně rychle. Nicméně váš klient z toho nebude mít dobrý pocit, ale o to vám nejde. Budete klidně skákat přes kopce, překonávat zatáčky formou drift.

Je tak trošku potřeba postrašit svého zákazníka a dělat vše proto, aby křičel strachem. Následně za peníze, které obdržíte, tak si nakoupíte nové automobily a vylepšujete ty stávající. Výhodou je, že hra nabízí spoustu různých misí a obrovský herní svět, kde se nudit nebudete.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)