Hra na mobil Metal Force: War Modern Tanks

Ovládněte svůj tank nebo jiný armádní vůz a zabíjejte nepřátel. Jedná se o hru online, takže je zapotřebí připojení k internetu. Časem můžete vylepšovat tank na vyšší úroveň. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále. Postavte se proti protivníkům USA, Číny, Ruska, Japonska, Německa a dalším národům. Vyberte si mód, který si chcete zahrát a nezapomínejte […]

Metal Force: War Modern Tanks hra na mobil

Ovládněte svůj tank nebo jiný armádní vůz a zabíjejte nepřátel. Jedná se o hru online, takže je zapotřebí připojení k internetu. Časem můžete vylepšovat tank na vyšší úroveň. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále. Postavte se proti protivníkům USA, Číny, Ruska, Japonska, Německa a dalším národům.

Vyberte si mód, který si chcete zahrát a nezapomínejte na komunikaci se svými kamarády, protože to je velmi důležité. Dále je tady propracovaný systém pro vylepšování vašich tanků. Máte možnost změnit svůj tank ve smrtící stroj. Území, na kterém se souboje odehrávají je opravdu velké.

Plňte jednotlivé úkoly, které vám tato hra dává a ve vhodnou chvíli vystřelte na nepřítele. U každého hráče je vlaječka země, odkud daný hráč pochází. Problémy nastávají v ovládání, kdy se může stát, že se zasekne nebo že se zasekávají ostatní hráči díky rozdílnému internetovému připojení.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
 • 90%
  Grafika - 90%
 • 96%
  Zábava - 96%
 • 87%
  Hratelnost - 87%
 • 92%
  Optimalizace - 92%
91%

Shrnutí hry

Hra má perfektní herní systém, kde si zahrajete s ostatními hráči po celém světě, avšak problém nastává s rozdílnými internetovými připojení a objeví se zde i takoví, kteří mají vysokou odezvu.

Sending
User Review
81% (1 vote)