Vypnout reklamy

Jedná se o legendární hru, která byla v minulosti na PC, ale tentokrát ji vidíme i na mobilních telefonech. Tato android hra je k dispozici pro více hráčů. K dispozici je celkem 18 zábavných tratí, které jsou na stole, na kuchyňském dřezu a dalších míst. Co ve hře Micro Machines zažijete Hra má opravdu skvělé […]

Jedná se o legendární hru, která byla v minulosti na PC, ale tentokrát ji vidíme i na mobilních telefonech. Tato android hra je k dispozici pro více hráčů. K dispozici je celkem 18 zábavných tratí, které jsou na stole, na kuchyňském dřezu a dalších míst.

Co ve hře Micro Machines zažijete

Hra má opravdu skvělé grafické zpracování a ovládání těchto vozidel je jednoduché za pomocí tlačítek na obrazovce. Dále máte možnost si své vozidlo různě vylepšovat, takže se nemusíte bát toho, že byste zůstali za svými protihráči. Je velmi důležité získat zlaté mince a pro urychlení máte šanci využít diamanty. 

K dispozici je závod, náhodný výběr nebo aréna. Právě v aréně budete bojovat proti svým protivníkům z celého světa. v závodě budete mít naprostou klasiku, kde je potřeba vyhrát. Sbírejte mezitím dárečky, což jsou bonusy, protože nikdy nevíte, co se v nich skrývá.

Demo verze hry

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

[wp-review]

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.