Vypnout reklamy

Pomozte hrdinovi utéct z míst, kde jsou vojáci. Jeďte na motorce a pokuste se utéct. Demonstrujte své reflexy a udělejte vše proto, abyste do cíle dojeli v naprostém pořádku. Ovládání je jednoduché na obrazovce. Klikejte na jednotlivé prvky a pokuste se překonat ty nejtěžší části. Dále dělejte různé manévry přes překážky a vyhněte se nepřátelům. […]

Pomozte hrdinovi utéct z míst, kde jsou vojáci. Jeďte na motorce a pokuste se utéct. Demonstrujte své reflexy a udělejte vše proto, abyste do cíle dojeli v naprostém pořádku.

Ovládání je jednoduché na obrazovce. Klikejte na jednotlivé prvky a pokuste se překonat ty nejtěžší části. Dále dělejte různé manévry přes překážky a vyhněte se nepřátelům.

V této hře je potřeba skákat přes trampolíny a vykonávat různé triky a to tak, aby se hlavnímu hrdinovi nic nestalo. Hra disponuje hezkým grafickým zpracováním, parádním zvukovým doprovodem, jednoduchým ovládáním.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)