Vypnout reklamy

Hra na mobil GTA: Chinatown Wars

Vydáno dne: 12.8.2017

Rockstar Games se rozhodl, že přinese pro Androiďáky jedno malé překvapení v podobě staro-nového GTA: Chinatown Wars. Tato hra byla dostupná pouze pro iOS, ale právě dnes si ji můžete stáhnout i do svého Androidu. Pokud vás bavila android hra GTA: San Andreas nebo GTA: Vice City, tak věřte nebo ne, tak hra GTA China […]

Rockstar Games se rozhodl, že přinese pro Androiďáky jedno malé překvapení v podobě staro-nového GTA: Chinatown Wars. Tato hra byla dostupná pouze pro iOS, ale právě dnes si ji můžete stáhnout i do svého Androidu.

Pokud vás bavila android hra GTA: San Andreas nebo GTA: Vice City, tak věřte nebo ne, tak hra GTA China Town vás bude zaručeně bavit. Opětovně zde máte svobodný svět a kameru z pohledu z horní části hry. Ocitáte se ve městě, kde jste byli v GTA III. Rockstar Games se rozhodl vydat jednotlivé hry na mobilní telefony. Jediné co chybí, tak je plnohodnotná hra GTA IV nebo GTA V.

K dispozici jsou však nejrůznější módy. Hra je kompatibilní s bluetooth ovladači. Na android telefony existují taktéž gamepady, tak jak je znáte z PS3 nebo Xbox.

Jak na instalaci

Nainstalujte APK soubor a následně ze souboru, který jste stáhli jako “data”, tak zkopírujte složku “com.rockstargames.gtactw” do složky “android / obb”. Pokud složku obb nevidíte, tak ji můžete vytvořit.

GTA: Chinatown Wars
Price: CZK 129.00

[wp-review]

 

 

Buroň Tomáš