Vypnout reklamy

Rockstar Games se rozhodl, že přinese pro Androiďáky jedno malé překvapení v podobě staro-nového GTA: Chinatown Wars. Tato hra byla dostupná pouze pro iOS, ale právě dnes si ji můžete stáhnout i do svého Androidu.

Pokud vás bavila android hra GTA: San Andreas nebo GTA: Vice City, tak věřte nebo ne, tak hra GTA China Town vás bude zaručeně bavit. Opětovně zde máte svobodný svět a kameru z pohledu z horní části hry. Ocitáte se ve městě, kde jste byli v GTA III. Rockstar Games se rozhodl vydat jednotlivé hry na mobilní telefony. Jediné co chybí, tak je plnohodnotná hra GTA IV nebo GTA V.

K dispozici jsou však nejrůznější módy. Hra je kompatibilní s bluetooth ovladači. Na android telefony existují taktéž gamepady, tak jak je znáte z PS3 nebo Xbox.

Jak na instalaci

Nainstalujte APK soubor a následně ze souboru, který jste stáhli jako “data”, tak zkopírujte složku “com.rockstargames.gtactw” do složky “android / obb”. Pokud složku obb nevidíte, tak ji můžete vytvořit.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

GTA: Chinatown Wars
Price: CZK 129.00

[wp-review]

 

 

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.